The کارشناسی رنگ خودرو Diaries

برای ثبت تلفنی درخواست کارشناسی خودرو با شماره زیر تماس بگیرید

مشاهده مقاله قبلی مزایا و پوشش‌های بیمه آتش سوزی پوشاک + راهنمای خرید

 هنگام خرید خودروهای کارکرده علاوه بر اطمینان از صحت فنی خودرو˓ اطمینان از سلامت ظاهر خودرو نیز اهمیت ویژه دارد چرا که رفع کردن اشکالات ظاهری از برطرف کردن اشکالات فنی خودرو ساده تر است. مهم ترین دلیل برای لزوم اطمینان از سلامت ظاهر خودرو پیشگیری از خرید خودروی کارکرده به عنوان خودروی نو و دست اول می باشد. در این مقاله به بررسی کامل کارشناسی رنگ خودرو خواهیم پرداخت.

پخش ویدیو تشخیص رنگ خودرو

اگر قصد خرید خودرو دست دوم دارید و نمی‌دانید قبل از خرید چه مواردی را باید بررسی کنید، بهتر است ابتدا با کارشناس فنی خودرو مشورت و برگه کارشناسی خودرو را نیز تهیه کنید و در چنین شرایطی می توانید از کارشناسی خودرو در محل نیز استفاده کنید.

کارشناسان خوب با رفتار حرفه ای. من سه بار از خدماتشون استفاده کردم و در نهایت سومین ماشین رو با اطمینان خاطر خریدم.

موتور قدرت را از طریق کلاج و گیربکس به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. اگر این بخش کارکرد درستی نداشته باشد، مصرف سوخت و هزینه‌های جاری خودرو سر به فلک می‎کشد.

به ویژه اگر بخواهد از طریق دلالی ماشین اقدام به خرید خودرو کرد.

اگر در کارشناسی اشتباهی رخ داده باشد از چه طریقی می‌توان شکایت کرد؟

همانطور که می‌دانید فضله حیوانات دارای ترکیبات سمی هستند که به شدت به رنگ خودرو اسیب وارد می‌کنند.

بلاگفرصت‌های شغلیقوانین کارشناس ماشین و مقرراتدرباره کارنامهحریم خصوصی

هر رنگ شدگی دلیل بر وجود آسیب و ایراد در خودرو نیست. گرچه در بیشتر موارد این اتفاق نشان دهنده نوعی عیب و ایراد در خودرو مذکور است اما گاها فروشنده ماشین براساس سلیقه و وسواس شخصی رنگ خودرو را عوض کرده است.

معمولا فرایند تشخیص رنگ خودرو کار اسوده و راحتی نیست که انرا دست هر فردی سپرد همانطور که در متن بالا گفته شد تشخیص رنگ خودرو اگر اشتباه صورت بگیرد چندین میلیون به خریدار ضرر می‌رساند و خریدار هم در خرید و در زمان فروش خودرو هم چند میلیون ضرر می‌کند و این یعنی در یک غفلت شما ضرر هنگفتی را تحمیل شده اید.

..) تطابق می‌دهد و در صورت وجود هرگونه مغایرت به‌صورت آنلاین به کارشناس اطلاع می‌دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *